قیمت و معرفی TD-LTE و مودم LTE مبین نت


خدمات اینترنت بی‌سیم TD-LTE ، جدیدترین فناوری ارائه اینترنت پرسرعت در کشور متناسب با نسل 4.5 ثابت است که با سرعت بسیار بالاتر نسبت به خدمات اینترنت ثابت مانند ADSL ( تا40Mbps ) ، برای تمامی کاربران خانگی و سازمانی مناسب است. سرعت و پایداری بالای خدمات اینترنت TD-LTE باعث شده این فناوری بهترین راهکار برای مشاهده فیلم آنلاین با کیفیت HD، دانلود فایل، بازی آنلاین، باز کردن سریع و آسان صفحات اینترنت، کاربری شبکه اجتماعی و ... باشد.

از مزایای خدمات اینترنت بی‌سیم TD-LTE مبین نت می‌توان به موارد زیر  اشاره کرد :   

 

معرفی فناوری LTE

عبارت LTE (4G LTE) مخفف Long Term Evolution است و به فناوری دسترسی باندپهن بی‌سیم با سرعت بالاتر اطلاق می‌شود. LTE در واقع استانداردی برای انتقال داده‌های پرسرعت بی‌سیم به شمار می‌رود که سرعت و ظرفیت انتقال را با استفاده از رابط رادیویی متفاوت و هم‌چنین توسعه‌ی هسته‌ی شبکه، افزایش داده است. این فناوری با تکیه بر ویژگی‌های نسل‌های پیشین و تکامل آن‌ها امکان دسترسی به سرعت بالاتر و هزینه‌های پایین‌تر را برای کاربران امکان‌پذیر می‌سازد.
از سال 2012 توافق شد در فرآیند تکامل این فناوری علاوه بر بالا بردن ظرفیت و کیفیت مورد انتظار کاربران، ویژگی‌هایی هم‌چون بهبود کارایی و مصرف انرژی،  پایین آوردن هزینه‌ها و نیز پشتیبانی بهتر از برنامه‌های کاربردی نیز در دستور کار قرار گیرد.

ویژگی‌های فناوری LTE

رویکرد تکاملی در این فناوری باعث شد در چند سال گذشته، امکانات ویژه‌ای در نسخه‌های اخیر LTE ایجاد شود تا ظرفیت و کیفیت خدمات ارتقا پیدا کند. از جمله مواردی که در این زمینه می‌توان به آن اشاره کرد، شامل موارد زیر است:
1-    پشتیبانی ویژه از خدمات M2M
2-    امکان ایجاد بک‌هال برای شبکه‌های محلی
3-    امکان یکپارچگی با شبکه‌های WiFi
4-    مدیریت هوشمند آنتن‌ها در ایستگاه‌های دسترسی
5-    پیکربندی خودکار شبکه‌ی سلولی
6-    استفاده از مدولاسیون‌های بالاتر